Rekonstrukce kuchyní

Kuchyně je pro většinu z nás velkou investicí na velmi dlouhou dobu. Kuchyně je jedna z nejdůležitějších místností  ve vašem bytě.V kuchyni se nejen vaří,ale také v ní příjímáte své přátele a proto by měla být  pěkně,účelně a kvalitně zařízená.

Nevíte kde začít? Zkuste si nejdříve v klidu promyslet, co všechno byste v kuchyni chtěli mít.Potom příjďte za námi a my vám poradíme jak nejlépe a prakticky vaší kuchyň uspořádat tak aby vám plně vyhovovala.

3D NÁVRHY KUCHYNÍ

Navrhneme vám  kuchyň na míru,ve které se budete cítit příjemně a,která bude splňovat veškeré vaše požadavky především na kvalitu,funkčnost a cenu.Návštěva,konzultace,vytvoření projektu a cenová nabídka je zdarma a nezávazně.

DESIGN KUCHYNĚ

Na výběr je široká škála barev lamina,dvířek,pracovních desek.

Pro výrobu používáme kvalitní 18mm lamino a pracovní desky firem EGGER,KRONOSPAN a KAINDL.

Kování všech dostupných zanček jako např.BLUM,GRASS,HETTICH,STRONG,FGV…

Doporučujeme kování BLUM,které je nejkvalitnějším kováním na našem trhu a nabízí doživotní záruku.

Hrany používáme pouze kvalitní  ABS .

Dvířka od zahraničních i českých výrobců.

VYBAVENÍ KUCHYNĚ

Při návrhu kuchyně klademe důraz na design a praktické využití prostoru.Vnitřní prostory skříněk je možno vybavit širokou škálou různých prvků drátěného programu.Moderní a praktické jsou různé výsuvné systémy ,které vám zajistí  praktičnost a dokonalý přehled ve vaší kuchyni.

SPOTŘEBIČE

Pro vaší kuchyň vám zajistíme také vestavné i volně stojící spotřebiče,které vám přivezeme a zakomponujeme do vaší nové kuchyně.

PLATBA

 Při podepsání smlouvy o dílo se platí záloha ve výši 70% z ceny zakázky,dalších 30% po ukončení zakázky.